Header Ads

Tady běhá text
recent

Rok 2012 a Malá Babička (Little Grandmother) Kiesha, rok změny přichází /video/

Něco se mění, něco přichází. Lidé začínají poslouchat sami sebe, svou duši a svůj vnitřní hlas, který je navrací zpět. Gaia promlouvá k nám lidem po celém světě. Málo vyvolených to vnímá již desetiletí, někteří předávají tato moudra z generace na generaci po staletí až do dnešních dnů, kdy tyto předky  slyšíme hovořit jejich ústy. Celý článek ZDE.


"Nechceme slyšet, neposloucháme a nedíváve se kolem sebe. Ti z nás, co vidí, vnímají hlasy přírody, hlasy stromů, zvířat, hvězd a větru s vnitřní láskou, cítí, že k nim Gaia, Matka Země, takto promlouvá. Právě proto, že slyší a vidí, vědí co přichází." Možná  to jsou pro někoho zvláštní slova, kterými uvozuji tento článek, možná jim ani moc nerozumíme. Důležité zde ale není překvapivě porozumnění, důležitý je pocit, který ve vás tato slova vyvolávají. 

Otevřme svou mysl, svou duši pocitům a naslouchejme slova nejstarších kmenů,na naší planetě, která se předávají z generace na generaci, z šamana na šamana až do dnešních dnů. Rok 2012 se blíží a oni to již vědí. Co přichází?


Všichni vnímáme změny, které se blíží. Někteří intenzivněji, někteří je vidí jasně jako paprsky vybroušeného křišťálu. Důležité je si uvědomit to, že pokud daným věcem nevěřím nebo jim pouze nerozumín, neznamená, že neexistují nebo že se nedějí. Toto si připusťme. 

Já toto vysvětluji na tvrzení,  že všechno je možné. Nevěřili jsme jako lidé, že budeme schopní létat, létáme. Nevěřili jsme, že budeme ako lidé schopni překonat zemskou gravitaci a vypravit se nad modré nebe, i to jsme dokázali. To že neznáme cestu, neznamená, že neexistuje.


Před dvěma měsíci jsem shlédl dokumentární film Pro příštích 7 generací v origináme A Grandmother's Tribe (2007), který je svým posláním velice jedinečný, usměvavý, ale hlavně vynáší na světlo poselství předešlých generací. Třináct moudrých babiček z celé Země vyslyšelo proroctví a vytvořili koncil, Radu třinácti moudrých žen. "Reprezentujeme globální jednotu modlitby, vzdělání a uzdravení naší Matky Země, všech jejich obyvatel, všech jejich dětí a pro následujících sedm generací, které přijdou." 


Doporučuji si minimálně shlédnout trailer k filmu:


Na příchod blonďaté Malé Babičky čekal kmen Siuxů a Salishů několik set let. Jedna z 12 Strážců moudrosti naší planety. Vyslechněte si její příběh. Buďte nezaujatí, vnímejte pouze pocity, které Vám její poseleství otevírá. Porozumnět neznamená pochopit, nezapomeňte. 

Přidat.eu záložku Print

5 komentářů:

 1. Může vás také zajímat:
  http://indianskastezka.blogspot.com/2011/01/zcizovani-indianske-spirituality.html

  OdpovědětSmazat
 2. to co ta žena říká je lež.
  zde je oficiální prohlášení indiánských kmenů, za jejichž šamana se považuje, že o ní nikdy neslyšeli a lže:
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread644882/pg1
  zde (asi třetí příspěvek odshora)
  je detailní popis, kdo skutečná Kiesha je.
  Na hlouposti lidí už vydělala miliony, nemá indiánské předky a s indiány nekomunikuje. její diplom z vš je falsifikát a i její malby nejsou její.
  Prosím, berte vážně tradici skutečných indiánů a jejich bohyně a nenechte ji zneuctívat podvodníky..podílíte se tím na šíření zla, ne dobra.

  OdpovědětSmazat
 3. AIM hovoří za vše..
  http://www.aimsb.org/home.html
  http://www.aimsb.org/library/KCrowtherPressRelease.pdf

  OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.