Header Ads

Tady běhá text
recent

Nový klip z filmu TRON: Legacy na internetu /video/

Už jsem se o pokračování legendárního filmu TRON (1982) zde ve filmových novinkách zmiňoval. Nicméně tento návrat sci-fi legendy pod taktovkou neznámého režiséra Josepha Kosinskiho, která se dostane do kin už za měsíc, si dle mého zaslouží vlastní post. Studia Walt Disney Pictures se dle mého tentokrát hrdě mohou hlásit k tomuto počinu. 


Ve sci-fi žánru je původní  film TRON doopravdy legendou, která se stala odrazovým můstkem zcela nové  éry žánru digitálních efektů a virtuálních světů, kde vyvrcholením je dnes všem známá trilogie MATRIXu

Samotný film TRON Legacy (2010)
V čem je film TRON: Legacy /TRON:  Dědictví (2010) tak vyjímečný? Po celých 28 letech se se Jeff Bridges  (znáte jej z filmů: Iron Man, Big Lebowsky) vrací do své role  Kevinna Flynna, počítačového vývojáře uvězněného ve virtuálním světě s pravidly gladiátorských her na život a na smrt. 

Co od filmu TRON: Legacy /TRON: Dědictví (2010) očekávat?
Dle mého názoru dvě věci: 3D vizuální zážitek s fantastickým podbarvením hudby jedinečných Daft Punk. Proč?

Už jenom to, že ze všech uvolněných trailerů k filmu TRON: Legacy (2010) srší 3D akce, je patrné, že tomu tak vzkutku bude. Samotní producenti filmu se prezentují využitím nejmodernějších 3D efektů, jedinečných akčních scén.  

Tuto novou „filmovou dimenzi" podbarví hudba francouzských Duft Punk. Kdo Duft Punk ještě nezná, vězte, že jsou několikanásobnými držiteli ceny Grammy a jejich hudba doopravdy stojí za to. Soundtrack k filmu TRON: Legacy od Duft Punk rozohodně doporučuji.

Nové trailery k filmu TRON: Legacy (2010)
A pokud vůůbec netušíte o co ve filmu jde, koukněte se na tento trailer, určitě vás navnadí.Před nedávnem vypustily studia Walt Disney Pictures na YouTube další klip z tohoto filmu: “Quorra Saves Sam” vychutnejte si jej:


Quorra v tomto klipu říká: "Trpělivost, Same Flynne, všechny Tvoje otázky budou zodpovězeny brzo." Už se nemůžu dočkat:-)

Film TRON: Legacy (2010) bude mým prvním filmem, na který chci po delší době jít do kina a vychutnat si jej v mé 3D premiéře v celé své kráse.

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.