Header Ads

Tady běhá text
recent

Můj dětský sen /video/

Každé dítě má své vysněné povolání, profesi, čím chce být. Já měl v dětství dvě profese, které u mě vedly. Chtěl jsem se stát popelářem a nebo astronautem. Popelářské auto jsem dostal ale až ve svých 20 letech, to byl akorát fakt dobrý hec. Touha podívat se nahoru, nad modré nebe, ve mně zůstala ale dodnes. Celý článek ZDE.

Když jsem objevil tohle video, srdíčko mi zaplálo. Představa, že někdo dokáže dětem zprostředkovat takový zážitek, mě nadchla a inspirovala. Nevím, co by bylo jinak, kdybych toto zažil tenkrát já. A jsem zvědavý, jak tyto možnosti ovlivní dnešní děti. Rozvíjet v dětech fantazii a tvořivost, nechat v nich růst velké sny, ano. Tento projekt Brooklinn Space Program, je vzorovým příkladem jak v dětech vzbuzovat zájem a nenechat v nich umřít jejich dětské touhy, ze kterých rostou nobelovy ceny, vynálezy, nové směry. Pokud nebude podhoubí, ani houba nevyroste.


Díky technice se dnes i obyčejný člověk dokáže podívat do "vesmíru", sice ne osobně, ale alespoň částečně. Vychutnejte si tenhle neuvěřitelný pohled na naší modrou planetu Zemi. 3, 2, 1, START!Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.