Header Ads

Tady běhá text
recent

Mantra pro Váš úspěch v byznysu (Randy Gage)

Randy Gage patří mezi ty lidi na naší planetě, kteří vychovali spousty milionářů. O Randym se říká, že jich vychoval nejvíce. Randy Gage je příkladem amerického snu. Celý článek ZDE.

Původem obyčejný člověk, který se bez vzdělání vypracoval na celosvětově uznávaného kouče a lídra v síťovém marketingu (MLM) a průmyslu osobního rozvoje, se navíc ve svém oboru stal i milionářskou ikonou. 

Randy Gage navštívil tento týden v rámci své byznys cesty po Evropě i Prahu. Před deseti lety se mi do rukou dostala moje první kniha o network marketingu (MLM), a byla to právě kniha od Randyho Gage: How to buid a milti-Level Money Machine. The Science of Network Marketing. (V češtině Randy Gage: Jak si vybudovat finanční nezávislost. Umění síťového marketingu.)  Zda síťový marketing uznáváte a přijímáte, nechávám na každém z vás. Mě tato kniha rozšířila obzory a otevřela dveře obchodu a prodeje.

A jak zní tedy "mantra" pro úspěšný byznys podle Randyho Gage? Je jednoduchá, ztotožní se s ní bez pochyb i Warren Buffett nebo i Donald Trump. V jednoduchosti je krása, ale i hloubka. Takže Randyho mantra pro úspěšný byznys zní:

"Dnes udělám to, co ostatní nedělají, 
abych mohl zítra dělat to, co ostatní dělat nemůžou."

Ať se věnujete čemukoli, byznysu, živnosti a chcete být v tom, co děláte nejlepší, chcete vyniknout, tak udělejte každý den o jeden krok více než ostatní, abyste byli zítra blíže k vašemu cíli. To je úspěch.

Onu knihu, která se mi před 10 lety dostala do ruky, mám od Randyho Gage nakonec podepsanou i s věnováním a myslím, že text je dost výstižný: "Go for it! Randy Gage". 


Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.