Header Ads

Tady běhá text
recent

Valentýn na poslední chvili - přáníčka, sms, pohlednice, mms

Víte, kdy je Valentýn? A že budeme už v neděli slavit svátek Svatého Valentýna? Nezapomenuli jste na svého milého nebo milou? K tomuto svátku zamilovaných - ke dni Svatého Valentýna si většinou milenci, zamilovaní lidé dávají různé dárečky, dárky, posílají si tamilované SMSky, přáníčka neboo i pohlednice. Nezapomněli jste vy na tu svou lásku, svého milence, milenku, přítele, přítelkyni, atd. s velkým L?

Láska se vskutku dá vyjádřit různými slovy, činy, ale i dárkem, přáním. Pro ty literárně zdatnější i básní. V dnešní době ale posíláme ale i zamilované SMS, MMS, popřípadě i vášnivá videa plná srdečných láskyplných slov a výrazů. I když někteří tento svátek neuznávají, myslím si, že každému můžete udělat radost právě i jenom online přáníčkem, SMSkou nebo MMskou. Nejde o žádného Sv. Valentýna, ale o city, které chováme k tomu druhému. Pokud jste v tomto ohledu ještě žádné kroky nepodnikli, zde je několik rad, jak všechno dohnat. 

Valentýnská přáníčka a pohlednice
Pokud už tedy nechcete nebo nestihnete nějaký ten dárek nebo i malý dáreček tomu svému milému nebo milé koupit, zašlete mu nebo jí malou zamilovanou pohlednici. Udělejte svému miláčkovi radost. Nejzajímavější online pohlednice a přáníčka k svátku Sv. Valentýna naleznete na: Valentyn.Legrace.cz , Blanensko.info, pohlednice.tiscali.cz, prani.ecards.cz, volny.cz nebo pohlednice.abecedazdravi.cz. Kdo je trochu kreativní a má ještě trochu času, zkuste radu od Teepka.cz, má zajímavý návod jak si Valentýské přání udělat sám.

Zamilované básničky a citáty k Svatému Valentýnovi
Ke každému přáníčku, zamilované pohlednici k Svatému Valentýnu patří i nějaký ten text, kterým tomu svému miláčkovi nebo své milé vyjádříte své city. Ne všichni ale mají básnické střevo a okouzlit někoho, jak já cimrmanovsky říkám "absolutním rýmem "Moje lásko milá, chci Ti říct, že jsi milá!",  je docela trapas. Načerpat inspiraci můžete ze spousty stránek. Básničky a citáty o lásce, o zamilovanosti, přesně k Svatému Valentýnu můžete nalézt například na: e-basnik.ic.cz, basnicky.net, prani-pranicka.cz, basne.cz, cituj.cz, citaty.net, citaty-o-lasce.cz, e-citaty.cz, citatolasce.cz, zamilovane.cz, prej.cz nebo piste-povidky.cz.

Přání k Svatému Valentýnu trochu jinak
Kdyby někdo z vás chtěl vyjádřit lásku tomu druhému trochu atipickým způsobem, jak je libo.  Valentýnské překvapení v podobě zajímavých originálních pohlednic je vám k dispozici. Pokud jste posílali vánoční přání, možná jste jej poslali z JibJab.com. (článek: České vánoce online - vánoční zvyky, vánoční přání, pohlednice, SMS, MMS, koledy? Odkazy na zajimavé stránky) Originálním způsobem provedená přání mají aktuálně i k svatému valenýnu. Jednoduše nahrajete fotky a pošlete zamilovaný valentýnský odkaz příslušné osobě. Hodně vtipné. Těch možností je celá řada. Na výběr máte třeba Romea a Julii, mužský striptýz, Adama a Evu, atd. Trocha srandy i na toho Valentýna - Valentýnské pohlednice na JibJab.com - smát se má člověk pořád. 

Zamilované valentýnské video

Zamilované valentýnské sms a mms
Každým rokem přibývají vánoční a velikonoční SMSky, které si navzájem pošleme. Ne jinak je tomu i na Svatého Valentýna. Valentýnské SMSky jsou taky IN. Hledáte nějakou tu insporaci na zamilované valentýnské SMS? Takže zde je pár odkazů na zamilované SMSky k Valentýnovi: SMSprani.cz, Trocha lechtivé valentýnské sms sex.dama.cz, kikusenka.blog.cz, poslatSMS.cz, esemeska.cz, afreetime.com, romantik.cz, perfektnidarek.cz, SMStvoritel.cz nebo praniSMSkou.cz.


Valentýnské přání mé tajné lásce
Určitě zde bude někdo, kdo má tu svou, jedinou, ale tajnou lásku a chtěl by jí překvapit nějakým přáním, bez toh, aby věděla, že k Valentýnu dostala přání právě od vás."Udělejte radost svému miláčkovi, příteli, kamarádce, známé anebo tajné lásce. Pošlete jim zamilovanou pohlednici - Valentýnku!" A to na www.valentyn.com. Pošlete jínebo jemu třeba zamilovanou valentýnskou básničku!

Oslavte Svatého Valentýna ve dvou!
Též můžete skusit projekt www.libejme.cz. Nahrajete fotky a je hotovo! Nicméně se říká, že ženu ani květinou neuhodíš, což by měla být pravda. Takže pánové, nezapomeňte v tom chvatu koupit vaší ženě, přátelkyni, milence, ale i třeba tajné lásce, květinu. Květinu žena nikdy neodmítne!


Přidat.eu záložku Print

4 komentáře:

 1. hmm, díky....to se bude hodit :-)

  OdpovědětSmazat
 2. to jsem rád! Kdybys narazil na něco zajímavého, přidej odkaz i sem!

  OdpovědětSmazat
 3. Niic moc.....,?!%

  OdpovědětSmazat
 4. Tady je zdarma návod na vytvoření valentýnského přáníčka z papíru::-)
  http://www.ruzovyslon.cz/valentyn-2014/

  OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.