Černý byznys s platebními kartami - pohled do zákulisí /video/

Po shlédnutí tohohle videa mi velice zatrnulo. Každý pracující člověk má platební kartu, ať už kreditní nebo debetní. Každý z nás jí každý měsíc minimálně jedenkrát použije. V tomto videu  nás Rastislav Turek  zasvěcuje  do zákulisí černého obchodu s platebními kartami. Nebezpečí, že vás někdo okrade přes vaší platební kartu, je obrovské.


Rastislav Turek from Michal Berg on Vimeo.

Rastislav Turek (www.synopsi.com) působí jako nezávislý bezpečnostní konzultant v oblasti IT. Dříve pracoval pro několik významných IT společností. Dlouhodobě se zaobírá bezpečností webových aplikací (především Web 2.0). Je členem sdružení OWASP (The Open Web Application Security Project), aktivně spolupracuje se všeobecně uznávanými odborníky na bezpečnost. Působí také jako odborný redaktor pro různé IT magazíny a weby. (z Lupa.cz - http://www.lupa.cz/autori/synopsi/)


Přidat.eu záložku Print

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: