Centrum.cz krade loga a ikony od Google.cz a od Seznam.cz?

Po delší době jsem zabrousil na jiné portály, než běžně navštěvuju, dostal jsem ses náhodou tedy i na centrum.cz. A kupodivu jsem byl trochu v rozpacích , co si o tom mám myslet, když jsem spatřil ikonku Gmailu vedle jiných ikonek, které centrum.cz skutečně vlastní.
Nevím, dlouho jsem na centrum.cz nezabrousil, ale z tohohle jsem skutečně v rozpacích. Gmail.com na Centrum.cz? Nebo snad Centrum holdings koupilo Gmail a Seznam schránky? Nevím, jestli má Google  a Seznam tuhle ikonu patentově ošetřenou, myslím, že v ČR ne, ale Ti z vás, kdo používáte Gmail, můžete sami porovnat 100% podobnost, o Seznamu jak taky tak, nicméně ten pro svou emailovou schránku nemá vlastní ikonu a logo. To se centrum.cz nezmůže áni na vlastní grafiku dvou ikonek?Přidat.eu záložku Print

Vítejte na blogu o inovacích a zajímavostech! Tento blogový vesmír o technologiích 21. století, moderní architektuře, sci-fi, filmových novinách, alternativních přístupech a jiných zajímavostech je tu pro vás. Přejeme hezké počtení a díky za případné komentáře!

0 komentářů: