Header Ads

Tady běhá text
recent

LEGOMATRIX: Triniti Help! /short film video/

Každý minimálně zaznamenal, že existuje film The Matrix (1999). Pro některé je tato sci-fi sága takřka kultovní záležitost. Jak samotný nadpis článku napovídá bude se zde mluvit o Legu a o Metrixu. Spojení sci-fi filmů a Lega tu již několikrát bylo, kupříklado ve spojení se STARWARS a natočeno bylo spousty amatérských sekvencí s lego postavičkama.

Myslete si co chcete, ale tenhle bláznivý nápad spojit tématiku Matrixu s legem napadlo jednu partičku lidí a vytvořili hodně věrohodné video scény s Trinity a Neen, na střeše budovy. Jedná se o scénu tzv. "Bullet-Dodge", kde je jedna z nejpatrnějších chyb ve filmu. Tu zkuste najít sami:-)

Tým LegoMatrix.com vytvořil tedy jedena půl minutové video, které je dokonalou kopií originálu, ale s Lego postavičkama. Film The Matrix dostal nádherný dárek k desátému výročí své existence na poli filmové slávy.


Tenhle na první pohled jepičí výtvor se podařilo dát dohromady za 440 hodin práce a je složen z 900 jednotlivých obrázků (to odpovídá cca 44 sekundám plynulého filmového obrazu) Lego reprodukce originálního filmu. Nejedná se o práci s Photoshopem, jak by někteří mysleli, nebo jinými programy, ale o čistou animátorskou práci. A smysl pro detail v LEGOMATRIXU rozhodně najdete. Posuďte v tomto srovnávacím videu sami:


Více naleznete na:
‘Trinity Help’: Neo braucht Hilfe in der Lego-Matrix /DE/
Watch: Famous 'Matrix' Scene Re-Created with LEGOs /EN/
Oficiální stránky LegoMatrix.com

Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.