Header Ads

Tady běhá text
recent

Google logo už ani nepotřebuje?

Dneska to je 40 let, co člověk, prý, přistál na měsíci. Zaznamenat jste to mohli i na stránkách Google. Když se kouknete na ten obrázek měsíce na úvodní stránce největšího vyhledávače na světě - Google, není vám něco nápadné? Vždy, když bylo nějaké výročí, ať už to byl nedávno Edison, nebo byly Olympijské hry, změnil Google své logo tématicky, ale vždy s nápisem G-o-o-g-l-e. Loga Google naleznete na těchto stránkách Googlu. Dneska jsme však zaznamenali logo bez loga. Google prostě ani vlastně už logo nepotřebuje, všichni víme o co jde a co na stránkách www.google.com nalezneme.


Přidat.eu záložku Print


 

4 komentáře:

 1. Ale napsal mrkni na ty krátery.

  OdpovědětSmazat
 2. no práávě, já teda rozeznávám pouze G a to ostatní? To už je čirá fantazie... U starších verzí svátečních nápisů Google to bylo ale k rozeznání, zde to už dáávno s nápisem google nemá co dělat.

  OdpovědětSmazat
 3. já tam vidím google celkem jasně... G o O g l (stopy od astronauta) e

  OdpovědětSmazat
 4. Ale joooo, dejme tomu. Chtěl jsem jen naznačit, že ve své podstatě by tam nemuselo být schovanýho vůůůbec nic a každý by věděl o co jde. Jde o Google, i kdyby na titulní straně Goolge.com bylo pouze vyhledávací pole a tlačítko GO.

  OdpovědětSmazat

Používá technologii služby Blogger.