Header Ads

Tady běhá text
recent

Google Wave: o co vlastně jde? /video/

Už jste slyšeli o Google Wave? Pokud ne, jedná se o revoluční komunikační platformu od Goolgu, zahrnující několik systémů a služeb v jednom. Goolge Wave nabídne on-line komunikaci, možnost sdílení jakýchkoli dat, spolupráci na dokumentech, společné prohlížení fotografií, videí, map a hraní her. Zde jsou videa, která popisují jak bude Google Wave fungovat, a co teda vlastně půjde.

Oficiální představení Google Wave
Dalším video, kreré v souvislosti s Google Wave uvádím, je o programování jazyka v rámci Google wave.

Google Wave: Natural Language Processing /video/Poslední částí tohoto příspěvku je velice zajímavá prezentace o konceptu a představení samotného Google Wave, stejně jako předešlá videa, na SlideShare:


Tento koncept a směr, kterým se Google ubírá, jde o velice přirozené prostředí a jde ruku v ruce intuitivnímu užívání aplikací, softwaru, internetu a všeho s tím spojeného.

Včera jsem zde psal krátce o zprávě o Google Chrome OS (Google Chrome operační systém - Windows, třeste se!), který by měl přijít v druhé polovině příštího roku, který by měl být vytvořen v tom samém duchu. Revoluční prostředí, které konečně usnadní doufejme komunikaci. Dle mého software pro uživatele a ne naopak - uživatel pro software. Jsem velice zvědavý, jak moc bude toto uživatelské prostředí těchto obou platforem od Googlu jiné a čím navíc nebo jinak nás bude moci oproti konkurenci oslovit.

Pokud se koukneme na službu Gmail, která už ušla velice dlouhou cestu, a již opustila svou BETA verzi a je dnes již oblíbenější internetovou službou než YouTube. Máme se dle mého velice na co těšit.

 


Přidat.eu záložku Print


 

1 komentář:

Používá technologii služby Blogger.