Header Ads

Tady běhá text
recent

Rozjizdim vlastni komiks na mém blogu

Proč ne? Hm? Dle mého zajímavý způsob, jak se k danému tématu vyjádřit poeticky, graficky, barevně, se srandou, prostě jinak než textem. Je to pro mě trochu i způsob, jak se kreativně odrelaxovat, vyřádit. Grafika je úžasná věc, a obzvláště, když k tomu máte tak jednoduchou cestu.

Každopádně se do vlastního komiksu může pustit doopravdy každý, existuje toliko online aplikací, které nejsou vůbec těžké na ovládání. Jednu z nich jsem si zvolil i já: Pixton. Stránky josu sice pouze v "čeština", takže dopilování rodného jazyka kvůli ovládání bude nejspíše ještě nějakou dobu trvat, ale základy pochopíte. To je i jeden z důvodů, proč bych tuto aplikaci internaktivního komiksu, který si můžete začít tvořit taky, doporučil dál i českým uřivatelům internetu. Zvládnete to i bez té angličtiny:-).

A můj komiks?
Na otázku proč chci dělat nějaký komiks? Chci být originální, to je celé. Ptáte se o čem to bude? Kdo bude ústřední postavičkou? Bude to MiridiaMan, příběhy modrého chlápka odjinud, ale nechte se překvapit. Možná paralela s autorem blogu? Ne, naprosto nesouhlasím:-) Každopádně uvítám i jakékoli tvořivé a kreativní podněty a nápady, tomu jsem vždy otevřený!

Tady jsou první tři okénka:-) 


Přidat.eu záložku Print
 

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.