Header Ads

Tady běhá text
recent

Real time chat ve 45 jazycich , jedoduše, rychle, bez instalace

 Já sice nejsem zrovna nadšenec do chatování, netrávím na něm hodiny jako mí známí, ale tuhle službu oceňuji velice. Představa, že můžete chatovat třeba s Číňanem a on vám bude rozumnět, i když česky neumí, se mi hodně líbí. Tahle webová aplikace BabelWith.me je právě touto svou funkcí jedinečná.

BabelWith.Me
řeší hned dvě nevýhody v rámci celosvětových sociálních sítí naráz. Jazykovou bariéru a nepotřebu si stahovat a instalovat sofrware (jako třeba ICQ, QIP, GTalk, atd.) pro chatování a zasílání zpráv.Nicméně zajímavým faktem je i to, že se vám v případě výběru jazyka přeloží i ovládání samotné aplikace a navíc můžete svou konverzaci i někomu doporučit dál tím, že mu pošlete jedinečný link právě té vaší místnosti, kde povídáte, třeba s nějakou Dánkou.

Pokud chcete popovídat se mnou, moje místnost je zde:

www.babelwith.me/XUxU

Další velice zajímavou funkcí této velice rychlé a šikovné online aplikace je možnost sdílení přes Facebook, Twitter a nebo i email.

Pokud jednou něco napíšete, automatocky se to přeloží pro ostatní v chatu do vámi vybraného jazyka. V chatu uvidíte ale i text v jazyce, ze kterého jste překlad zvolili. Sice překlady nehýří dokonalostí, ale na komunikaci je to až dostačující. Google Překladač se zde činil.
Přidat.eu záložku Print

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.