Header Ads

Tady běhá text
recent

Online film: HOME (Domov) volně ke stažení

 Film HOME (DOMOV) od známého fotografa Yanna Arthuse-Bertranda, který "v průběhu skoro 20 let prolétal více než sto zemí a ze vzduchu udělal přes sto tisíc obrázků. Jeho fotografie jsou především fakta a čísla o našem způsobu života a o cestách, kterými bychom se měli ubírat v budoucnu. " /www.seaplanet.eu/ Určitě budete znát jeho fotografie vystavované po celém světě ve velkoměstech. Sám si na ně vzpomínám z Vídně a i z Prahy.

Sice dám tomuto filmu nálepku ekologický film (znáte určitě v české kotlině projekt Ekofilm), ale je to mnohem mnohem víc. Je to poselství, které vzniklo za podpory PPR - vlastní značky PUMA a GUCCI, pro každého z nás, abychom jsme si uvědomili, kde jsme a kde chceme, aby naše děti žily. Nebo se doopravdy jen koukáme na naší generaci a dál ne?

Zde si poslechněte přímo Yanna Arthuse-Bertranda co sám k projektu říká:


Podívejte se na naší civilizaci očima cizince, podívejte se na to, co jsme stihli za těch pár tisíc let, co jsme na této planetě jako species udělat, a kam směřujeme."My všichni musíme přispět – kdykoliv a jakkoliv můžeme. I když je to jen výměna žárovek, recyklace odpadu nebo si jen více hledět toho, co nakupujeme, je to ohromný krok." Luc Besson (producent filmu Home)

FILM JE ZDE: www.youtube.com/homeproject


(česká distribuce filmu HOME je ZDE)

Kéž by tento film viděli všichni na naší Planetě, obzvláště ti, kteří mohou ovlivňovat a usměrňovat ekonomiku a politiku vedoucích států naší zelené Země. Není to přehnané, jsou to pouze fakta. Je to výstražné, protože to jsou pouze fakta. A je pozdě být pesimistou.

Film je zdarma ke stažení z YouTube ZDE.
O filmu HOME a jeho produkci naleznete videa ZDE.
Fotografie Yanna Arthuse Bertranda v projektu Země krásná neznámá - Alive 2009 ZDE.
české stránky o filmu Home jsou zde.

Tento film předávejte dál, hovořte o něm, diskutujte a přemýšlejte. K tomu byl vytvořen.Přidat.eu záložku Print
1 komentář:

Používá technologii služby Blogger.