Header Ads

Tady běhá text
recent

Jedna z nejúchylnějších aplikací pro Twitter: Twitterloo


Mikroblogovací platforma Twitter patří dnes k těm nejoblíbenějším, a s tím koresponduje i počet různých aplikací, které se objevují jako houby po dešti. Zde je i tip na to, jak získat více těch, kteří vaše Tweety budou sledovat. Jak tedy?

Co třeba zveřejnit srandovní Tweet, který by zaujal natolik, aby vás ostatní i retweetli? Doporučuji abyste vyzlkoušeli aplikaci pro Twitter nazvanou Twitterloo. Tahle aplikace sama o sobě má slogan ve znění: "Jedna z nejpodivnějších Twitter aplikací, kterou budete kdy užívat". A včem že je tak výstřední? Dáte světu kolem vás vědět, co jste vyprodukovali na toaletě. Záchodový humor, dalo by se říct.

Jak říct, co jsem vytweetoval na záchodě?
Ve třech krocích sdělíte světu, co z vás na oné místnosti "vylezlo". Do pole “Who” ("Kdo") napíšete nejprve vaše a nebo jméno kohokoli jiného, třeba i známé osobnosti, jméno. Druhým krokem je výběr toho vašeho "byznysu" na oné místnosti s trůnem. třeba i “A Sticky” ("mazlavý") and “A Neverending Story” ("Nekonečný příběh"). Následně vyberete místo, kde jste každodenní rutinu udělali - například doma, v práci, na ulici, do kalhot, atd, atd. Nakonec Váš záchodový tweet zveřejníte.

Pro někoho může být tato aplikace až příliš intimní a i vulgární způsob jak na svoje tweety upozorňovat. Ale to už je na každém z vás. Každopádně se jedná o velice originální až bizardní Twitter aplikaci. Kaviáru zdar!


Přidat.eu záložku Print


Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.