Header Ads

Tady běhá text
recent

Víte, kdo teď používá Twitter ve vaší blízkosti?

Využíváte služeb Twitter.com nebo to zvažujete? U nás zatím tato služba tohoto typu sociální sítě není zase tak masivně rozšířená, jako v jiných státech nebo jako jiné podobné služby. Nejspíše je to i kvůli jazyku, protože služba je pouze v angličtině. Ale každého dle mého láká si povídat - si štěbetat - s někým ze svého okolí, ze stejného města popřípadě regionu. V této souvislosti by se vám mohla by se vám hodit následující služba NearbyTweets.


Většina uživatelů Twitter.com ale při registraci nezadá místo, odkud jsou. Já jsem narazil na službu NearbyTweets.com, což je velice dobrý způsob, jak i přes tento nedostatek v profilu na Twitteru narazit na někoho, kdo je blízko ve vašem okolí.

Jak službu NearbyTweets využívat?
Jednoduše zadáte do prvního vyhledávacího políčka místo, odkud chcete začít vyhledávat. Můžete být hodně konkrétní, zkousne to dokonce i ulici v konkrétním městě, kdekoli ve světě. Do druhého zadáte pro specifikaci nějaký konkrétnější výraz, kupříkladu jméno nebo nick dané osoby, není to ale nutností. Do třetího vyhledávacího pole zadáváte nakonec radius v mílích, v kterém chcete z daného výchozího bodu někoho najít.

Jednoduchý způsob jak si najít někoho ze svého okolí s kým začít štěbetat, nemyslíte? Nebo máte někdo z vás lepší způsob? Budu rád, když se o něj v komentáři podělíte.

Můj Twitter:
http://www.twitter.com/miridia


Související články:
Podrobný rozbor všech uživatelů na vašem účtu Twitter.com
Sleduj mě na Twitter, já budu sledovat Tebe!
Víte, kdo teď používá Twitter ve vaší blízkosti?
Koho doopravdy sledujete na Twitter.com?
Mikroblogy, nic pro pisálky aneb jen pár slov stačí


Přidat.eu záložku

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.