Header Ads

Tady běhá text
recent

Sledujte filmy a seriály v češtině online!

Tak před necelým rokem a půl jsem narazil na některé video portály, zaměřené na stream video. Kouzlo - přestal jsem stahovat, začal jsem streamovat. O legálnosti se zde asi nejspíše zrovna moc mluvit nedá. Nicméně stále to funguje a tyhle weby se každým dnem rozrůstají jak houby po dešti. A má to dvě obrovské výhody, nic si neukládáte, a nečekáte na stažení oblébeného filmu nebo dílu seriálu. Takže nebylo důvodu, proč by se z mého hobby nemohla stát závilsost:-)

Sofa a film je sofa a film
Tohle má u mě za následek pouze jediné, nechodím do kina, pokud to není s nějakou kočkou, ale u toho asi nejde ani moc o ten film. Prostě ten zážitek multikina se nemůže vyrovnat pohodě a soukromí doma na sofa. Bohužel. A zadalší, proč bych dával 500,-Kč pro dva za kino, prostě a jednoduše proč.

Už jsem zde psal o mojí mecce streamového videa (Stahovat nebo sledovat filmy a seriály online? Ožehavé téma.) a kde hledat dokumenty a dokumentární filmy na internetu(Dokumenty a dokumentární filmy online). Chybí pouze poslední věc, české filmy na internetu. Tak jdeme na to.

Filmy v češtině online
Na českém internetu se bohužel vyskytuje spousty stránek, které se tváří, že stream weby, ale ve skutečnosti jsou to jen adsense nebo jiné reklamní farmy. Rozhodně se na žádný celý film nepodíváte a ani si jej nestáhnete. Jedná se například www.filmy-online.com. Takže zde jsou weby, které já rád používám.

www.sleduj.to
Tenhle web je asi nejzajímavěší, lépe řečeno mám ho v záložkách. Týdně se zde objeví pár nových filmů a dílů seriálů. Sice je nutné se zaregistrovat, ale to je to jediné.

www.filmacek.cz
Filmáček je web s roztomilým názvem domény a taky plným obsahem. Jediné , na co je třeba si zde dávat pozor, jsou linky se stream videi, jsou docela skované. Vždycky pod reklamou, člověk musí dávat pozor, aby je našel.

www.itelka.com
iTelka.com je jeden z posledních mých oblíbených webů, které chci trochu rozvést. Přehledně upravený web se seriály a online filmy. Nalezne se toho tam opravdu hodně. Jedinou výtku to má, přes 90 procent všech filmů a seriálů jsou uloženy na MEGAVIDEO.COM. To ale platí i o prvním uvedeném video webu pozeraj.sk (sleduj.to).

Další zajímavé weby s online stream videem
www.filmiky.com
www.taxu.cz
www.filmax.cz
www.pozeraj.eu
www.dlouhefilmy.com




Související články:
Sledujte filmy a seriály v češtině online!
Dokumenty a dokumentární filmy online
Film BARAKA: slova duše beze slov
Stahovat nebo sledovat filmy a seriály online? Ožehavé téma.
TED.com - lidé a nápady, které stojí za to si poslechnout
Martin Luther King: "I Have A Dream !" A dnes se velký sen splnil...
Na obzoru je rok 2012, konec čeho?
Online film: Zeitgeist (CZ/SK titulky)
Nekonekonečná bitva titánů MAC vs. PC - spása.


Přidat.eu záložku


Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.