Header Ads

Tady běhá text
recent

Online: The House flash game

Na tuhle stránku jsem narazil asi před rokem, nicméně jsem hororový příběh navštívil již po několikáté a nechal jsem se unášet tajemnem a strachem všech zákoutí, které tato flash gamesa přináší.


Nikdo do domu ještě od doby, kdy se zde celá rodina v roce 1970 zabila, nevstoupil. Sami si odkryjte tajemství, které ponurý osamocený dům skrývá. Co se v domě doopravdy stalo? Kdo nebo co za vším stojí? Usedněte nejlépe v ponurých pozdních hodinách k této nenápadné hříčce. Bojte se...

Autorem této flash hry je 25 letý Sinthai Boonmaitree (xin) z Bangkoku, který zde zkombinoval celou řadu zvukových animačních a hlavně dobře načasovaných efektů, které vás vždycky dostanou.
Vedle adventury vytvořené pomocí kombinace flash a html stránek NFH propaganda je tento počin flash hry srovnatený s 99 pokoji (99 Rooms), který rozhodně osobitý ráz má. Ruku k dílu zde ze zákoutí fabrik a nemocnic přidal francouzský fotograf William Belle, hudbu zase s autorem spřízněný projekt Monster X.

A pokud ješte nemáte dost a chtěli byste se s někým o svůj hrůzostrašný hororový zážitek podělit, navštivte hřbitov na www.ff0000.com, originální chat, kde se rozhodně i pobavíte originálním prostředím, postavičkami, atd.

Pojďme se bát!


Přidat.eu záložku

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.