Header Ads

Tady běhá text
recent

Mikroblogy, nic pro pisálky aneb jen pár slov stačí

I já jsem se stal součástí té davové mánie mikroblogování, lépe řečeno mě k mikroblogu přivedl Facebook, kde jsem si před nedávnen zřídil svůj profil. Mikroblogy nejsou pro pisálky, ani náhodou. Mikroblog má dle mého potenciál oslovit úplně každého.

Mikrobloguji tedy jsem
Mikroblog jsem od počátku až zavrhoval. Proč? Protože mi přišlo úplně nesmylsné psát na blog (mikroblog) jen pár slov, větu, přidat odkaz, fotku. Přišlo mi to trochu málo, žádné rozsáhlé články, nic takového.

U mě vyhrál Twitter
Na Facebooku jsem ale začal "psát na zeď" o tom, co právě dělám, a bylo to tu. načapal jsem se sám, že mikrobloguji. No a pak to šlo se mnou a mikroblogem vbelice rychle. Nakonec to vyhrám Twitter.

České mikroblogy
Pokud neholdujete angličtině, existuje celá řada českých mikroblogovacích systémů, které by vám mohli padnout do oka. Vybrat si můžete ZDE. Vedle v tomto článku zmíněných mikroblogovacách systémů bych rád ještě uvedl mikroblogy.cz.

Potenciál mikroblogů
Dle mého je v mikroblogování obrovský potenciál hlavně v mobilní sféře. Vemme si kupříkladu zpravodajství, rady, tipy, počasí,.... uau, toho je. No uvidíme, jak mě to twittrování chytne.

A který mikroblogovací systém používáte vy?


Související články:
Podrobný rozbor všech uživatelů na vašem účtu Twitter.com
Sleduj mě na Twitter, já budu sledovat Tebe!
Víte, kdo teď používá Twitter ve vaší blízkosti?
Koho doopravdy sledujete na Twitter.com?
Mikroblogy, nic pro pisálky aneb jen pár slov stačí
Přidat.eu záložku


Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.