Header Ads

Tady běhá text
recent

Kde hledat nejhezčí zadečky? (pouze 18+) - aktualizováno

Zabrousím asi poprvé na tomto blogu do sféry erotiky. Na každého to občas přijde...:-) A upřímně, na koho ta touha občas nepadne, ne? Dostal jsem se na košilatě hambaté stránky zadeček.net, kde nabízejí veliký výběr těch nejhezčích pohledů, který nejeden roztoužený muž nebo i žena ocení, stejně jako lechtivé stránky www.prdelky.biz. A jak vtipně je uvedeno na těchto stránkách: "Zadeček.net prokazatelně způsobuje extrémní vzrušení, zvýšenou cirkulaci krve a záchvaty těžkého dýchání. POZOR!"
Nejhezčí zadečky Evropy.
Tak a je ještě něco vtipného ve spojení s erotikou a sexuálními touhami? Ano. Když jsem přemýšlel v tu chvíli nad doménou www.zadecek.net, začal jsem přicházet na variace jiných necudných a erotikou prošpekovaných slov, která by mohla nalákat. Nicméně, jsem se u toho velice pobavil, protože jsem narazil na spousty zajímavých obsahů stránek, které se skrývali pod zcela na první dojem erotickými doménami.  Tak jaké že to prasácké a nechutné slova jsem to zkoušel?

Slovo: Zadek/ zadnice
První zajímavou doménou se slovem zadem jsem nalezl hned na doméně .com www.zadek.com, nějaká školící agentura ze San Francisca. Zase na stránkách www.zadnice.info, se dostanete pouze na stránky statutárního města Zadnice Hradec Králové. Naopak doména prdele je všude volná.

Slovo: Kunda/píča
Dolňáky jen upozorňuji, aby se vyhli adrese na doméně www.kunda.com, www.kunda.org,  a ani ne ww.kunda.net. Asi byste si moc nepočetli v rozsypaném čaji jedné z čínských firem, která se jmenuje KUNDA. Velice mě pobavily stránky s tímto slovem s německou doménou prvého řádu www.kundy.de, kde je prezentace autoškoly. Pro neněmčináře připomínám, že v němčině der Kunde znamená zákazník. Ve Švýcarsku je zase rodina Pica. Ve spojených státech zase společnost PICA, zabývající se ochranou obchodních známek.

Slovo: Prsa/Kozy/dudy
A kdo je spíše horňák, tak ten ať si dá bacha a nenechá se zmást  názvem stránek www.prsa.org a ani ne www.kozy.cz, a už vůbec ne www.kozy.info, pokud se nezajímá o zemědělství, ať raději zabrousí na stránky blesku, zde se volili nejhezčí prsa Česka. Nezkoušejte ani http://www.kozy.net, pokud neumíte japonsky a nezajímáte se o tunning. Když zkusíte doménuwww.prsa.eu, dostanete se na mnichovskou univerzitu, hrůůza. Ve Švýcarsku zase dělají www.prsa.ch dlažby a obklady.

A na www.dudy.eu  naleznete doopravdy něco o hudebním nástroji stejného jména. Děti si zase hrají na stránkách www.dudy.org, no sranda. Vyzkoušel jsem i www.zadecky.cz a překvapivě opět nikoli mimo mísu:-), sice s poněkud chybným obsahem, ale zmíním se o nich.

Pokud někdo z vás je tak trochu na spodní prádlo, doporučuji se kouknout na stránky www.super-tanga.cz, přijdete si rozhodně na své:-)

Podobné stránky jako jsou www.zadecek.net jsou www.kozicky.info. Tak užívejte a kochejte se krásami přírody! A občas se i pobavte:-)

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.