Header Ads

Tady běhá text
recent

Jaké to je mít svůj vlastní sen?


Každý z nás si už nejmíň jednou řekl: "Týjo, tohle Porsche bych si doopravdy přál!" Ale kolik lidí si takovéto "přání" v životě již splnilo? Jestli to je 10% z nás, je to až moc velké číslo.Splnit si svůj vlastní sen je dle mého něco, co by mělo naplňovat naše životy štěstím a spokojeností, mělo by být naší životní cestou. Ale je tomu tak? Není. U spousty z nás to skončí u té první věty - u pouhého vyslovení přání. Ale přání přece není sen, to jsou zcela dvě odlišné věci. Přání zůstává jen přáním, sen je něco, co si chceme splnit a děláme vše pro to, aby se tak i stalo.
Většina lidí se ale na svá "přání" dívá jako kdyby neměli dostatek toho štěstí, že nejsou Ti, kterým je přáno, že pocházejí ze špatného prostředí a ani náhodou nemohou svého přání dosáhnout, atd., atd. Prostě mají tisíce výmluv a překážek, které jsou větší než jejich SEN. Pak ale mají pravdu.
Mít svůj sen, znamená jím žít, mít ho neustále před očima, hledat cesty, jak svůj sem realizovat. Když doopravdy něco chceme, vždycky toho máme možnost dosáhnout. Záleží pouze na tom, co je větší: Překážky nebo váš sen? Každý z nás ví tu svou správnouo odpověď...

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.